השאירו פרטים
ונחזור אליכם »

לראשונה בישראל
ניהול תיק השקעות דיגיטלי
מ-50,000 ₪

כבר התחלת תהליך? לחץ כאן

מעדיפים לדבר עם מישהו? השאירו פרטים

בלחיצה על כפתור שלח הינך מסכים לתנאי הפרטיות של פסגות

כל היתרונות של
תיק השקעות דיגיטלי

smalllogo הנו מוצר חדשני המאפשר ניהול מקצועי של הכסף שלכם ע"י מומחי פסגות באמצעות מגוון קרנות הנאמנות שלנו1, בפלטפורמה דיגיטלית, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם, תוך חיסכון בעלויות. אנחנו ננהל את הכסף שלכם ואתם תוכלו לעקוב אחר כל צעד, בפשטות ובשקיפות מלאה מכל מכשיר ובכל זמן. אם תחליטו למשוך את הכסף, מכל סיבה שהיא, תוכלו לעשות זאת בקלות בכל עת2.

smalllogo הנו מוצר חדשני המאפשר ניהול מקצועי של הכסף שלכם ע"י מומחי פסגות באמצעות מגוון קרנות הנאמנות שלנו1, בפלטפורמה דיגיטלית, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם, תוך חיסכון בעלויות.

המנהלים שלנו עובדים בשבילך

מנהלי השקעות בעלי ידע ומומחיות בארץ ובחו"ל
מנהלים את תיק ההשקעות עבורך במקצועיות
ובהתאם לשינויים והמגמות בשווקים

בכל מקום ובכל זמן

כניסה לחשבון ומעקב אחר
ביצועי התיק בכל דרך, מקום
וזמן שתבחרו

תיק שתפור למידותיך

תיק ההשקעות שלך נבנה
רק לאחר הכרות עם הצרכים
הייחודיים שלך והעדפותיך

משיכה בכל עת

תוכלו למשוך את הכסף שלכם
או חלק ממנו אונליין ובכל
זמן שתבחרו 2

חיסכון משמעותי בעלויות

אתם נהנים מדמי ניהול
אטרקטיביים, חיסכון בעמלות
ולא משלמים דמי משמרת

איך זה עובד?

כמה שלבים פשוטים ויש לך תיק השקעות דיגיטלי

 • הכרת והבנת הצרכים
  הפיננסיים שלך

 • קביעת מדיניות השקעות
  ורמת סיכון

 • העלאת מסמכים ומתן
  הסכמה לפתיחת חשבון

 • סיוע טלפוני לפתיחת החשבון
  על ידי נציג פסגות

 • הפקדת הסכום הרצוי
   

ולך נותר ליהנות מניהול
תיק השקעות דיגיטלי בפסגות

שאלות ותשובות

עד היום, פתיחת תיק השקעות הייתה מותנית בפגישה פנים אל פנים עם בעל רישיון, בין אם בבית הלקוח או במשרדי החברה. בנוסף, ניתן היה לנהל תיק השקעות בפסגות רק בסכום של יותר מ-250 אלף שקלים החל מהיום, לראשונה בישראל, ניתן ליהנות מניהול תיקי השקעות באמצעות פלטפורמה דיגיטלית ייחודית שפותחה בפסגות ומטרתה לאפשר ללקוח הליך הצטרפות קצר ופשוט. ניתן להצטרף מכל מקום, מכל מכשיר ובכל זמן. בנוסף, כדי לפתוח תיק השקעות דיגיטלי אין צורך בסכום גבוה מאוד - וניתן לנהל תיק עבור כל חיסכון, החל מ-50 אלף שקלים. השירות הדיגיטלי החדש מאפשר ליהנות מכל היתרונות של תיק השקעות המנוהל על ידי צוות המומחים של בית ההשקעות הגדול בישראל, בתהליך מהיר, פשוט ויעיל.

ניהול תיקים דיגיטלי מתבצע בחשבון בחבר הבורסה של פסגות ניירות ערך על שם הלקוח. מדיניות ההשקעה בתיק מותאמת אישית וזאת בהתאם לצרכי הלקוח ולאפיון האישי שמתקבל בתהליך דיגיטלי מלא. חשוב לציין כי בניהול תיק דיגיטלי סכום ההשקעה המינימלי הנדרש עומד על כ-50,000 ₪, זאת אל מול 250,000 ₪ בתיק סטנדרטי בפסגות. לאחר ההצטרפות הלקוח נהנה משירות מלא ויכול להתעדכן במצב התיק 24/7 באזור האישי באתר פסגות. מנגד, תיקי ההשקעות שאינם דיגיטליים יכולים להתנהל בחשבון הבנק של הלקוח או בחבר הבורסה של פסגות ניירות ערך וההצטרפות במקרה זה כרוכה בפגישה פנים מול פנים עם בעל רישיון.

פתיחת תיק השקעות באופן דיגיטלי חוסכת זמן ומאמץ, ולמעשה מבטלת את הצורך להגיע פיזית אל בית ההשקעות כדי להיפגש עם משווק ההשקעות. בנוסף, קיים חיסכון בעמלות הקניה והמכירה, והתיק מנוהל ללא דמי משמרת. ניתן לפתוח את התיק גם בסכומי כסף קטנים יחסית (גם מ-50 אלף שקלים) וליהנות ממדיניות השקעה המותאמת אישית לצורכי הלקוח לקוחות פסגות Pro נהנים מניהול מקצועי של חברת ניהול תיקים הגדולה בישראל, ממידע אישי ועדכונים שוטפים.

כל לקוח המנהל תיק באופן דיגיטלי יכול להיכנס לאזור האישי באתר פסגות, ולקבל מידע שוטף על התיק חלוקת הנכסים, התשואה שנצברה, שווי התיק ועוד. כמו כן, ניתן ליהנות מסקירות מאקרו מקצועיות שוטפות וכן מסקירות אודות אירועים משמעותיים בשוק בכפוף לקבלת הסכמות לפי החוק, ליצור קשר ולעקוב אחרי פניות.

מי שמנהל את התיקים הדיגיטליים הם מנהלי ההשקעות המקצועיים והמנוסים של פסגות ניירות ערך, ממש כמו בתיק השקעות רגיל. מומחי פסגות עוקבים באדיקות אחר שוקי ההון בארץ ובעולם, ומקבלים החלטות על פי ניתוחי שוק מעמיקים, תוך עבודה לצד גופי המחקר המובילים בעולם. כמובן שמדיניות ההשקעה נקבעת בכל תיק באופן אישי ובהתאם לאפיון הצרכים האישי של כל לקוח.

ניתן לפתוח תיק השקעות דיגיטלי באתר האינטרנט של פסגות בקישור הבא, באמצעות הליך האורך כ-15 דקות בלבד.

תיק ההשקעות משויך לרמת סיכון בהתאם לתשובות המתקבלות בשאלון איפיון צרכים שממלא הלקוח. השאלון מחולק לפי מספר קטגוריות: צרכי לקוח, ידע בהשקעות, טווח השקעה, תפיסת סיכון ויכולת להתמודד עם שינויים בתיק ההשקעות.

קבוצת פסגות רואה באבטחת המידע נושא בעל חשיבות עליונה, לכן נוקטת ככל שביכולתה באמצעים ובטכנולוגיות אבטחה מתקדמות במטרה להגן על המידע שקיבלה מלקוחותיה- מניעת אובדן המידע, שינוי המידע ,זליגת המידע וכיו"ב. בנוסף, משתמשת קבוצת פסגות בטכנולוגיית SSL במטרה להצפין את המידע האישי.

תיק ההשקעות הדיגיטלי מורכב מקרנות הנאמנות שבניהולה של חברות פסגות קרנות נאמנות בע"מ. ניהול התיק באמצעות קרנות נאמנות מאפשר פיזור רחב למגוון ניירות ערך בארץ ובעולם בהתאם לצרכי הלקוח, חיסכון בעלויות השקעה כתוצאה מתנועות נדרשות בתיק וכן דחיית תשלומי מס.

צור קשר

מעדיפים לדבר עם מישהו? השאירו פרטים

או חייגו עכשיו ל 5716*

בלחיצה על כפתור שלח הינך מסכים לתנאי הפרטיות של פסגות

Loading...